Popis

Vlastnosti
•Počet kláves: 61
•Šířka: 1002 x 437 x 148 mm
•Hmotnost: 11 kg

Přímý nástupce modelu PSR-S-710.

Keyboard světové třídy, který roste s vámi
S digitální pracovní stanicí PSR-S750 budete vládnout celé škále zvuků. Nástroj vám nabízí vše, co potřebujete pro tvorbu, aranžování, vystupování a nahrávání hudby libovolného žánru. Zvuky s technologií Super Articulation reprodukují každou hudební nuanci akustického nástroje s extrémní přesností a věrností a celkem 325 vestavěných stylů je připraveno doprovodit vaše dynamická vystoupení. Efekty skutečného zkreslení (Real Distortion) nabízejí frekvenční odezvu a dynamiku skutečných kytarových zvuků skvěle použitelných jak pro živou hru, tak i pro nahrávání.

Stačí jen hrát a zažijete úžasně realistický a expresivní zvuk
Je náročné věrně reprodukovat veškeré specifické artikulace, nuance a dynamické změny zvuku akustických nástrojů. Yamaha, jako největší výrobce hudebních nástrojů na světě, využila vědecké i umělecké postupy, aby vám mohla nabídnout nejpropracovanější, přirozeně znějící a snadno hratelné zvuky různých nástrojů.

Technologie Super Articulation (SA)
Zvuky kategorie Super Articulation reprodukují herní charakteristiky akustických nástrojů tak autenticky, že máte pocit, že na tyto nástroje skutečně hrajete. A to nejlepší je, že SA zvuky inteligentně dodávají k vaší hře ty pravé expresivní nuance, typické pro jednotlivé nástroje, bez toho, abyste se museli učit různé triky, jak na to – prostě jen hrajete!

Styly s technologií Mega zvuků
Mega zvuky nabízejí různé herní techniky a typické ruchy jako skluzy prstů po strunách u kytar a baskytar, speciální efekty u žesťů nebo různé vokální efekty atd. Při využití Mega zvuků ve stylech jsou výsledkem jedny z nejrealističtěji znějících dynamických doprovodů.

Výkonný doprovod profesionální kvality dostupný pouhým stiskem tlačítka
Hrát se styly je jako být dirigentem kapely, která hraje akordy a aranže, které jí nadiktujete. Nová Yamaha PSR-S750 přichází s bohatou nabídkou 325 vestavěných dynamických stylů.
Styly Yamaha jsou vytvářeny nejlepšími světovými programátory a mixovány profesionálními studiovými inženýry pro dosažení bezkonkurenční kvality.

Styly s technologií Guitar-Enhanced (SFF GE) s využitím Mega zvuků
Styly s technologií Guitar-Enhanced (SFF GE) nereprodukují pouze zvuk kytary, ale reprodukují přirozeně znějící zvuk hry na kytaru v závislosti na právě hraném akordu.

Možnost doručení:

Lze zaslat poštou nebo kurýrem

Stav:

Nové

Kontakt na inzerenta

Tomášek
Pardubický kraj
Email: HNsbazar@seznam.cz
YAMAHA PSR-S750 • nové

Ostatní právě sledují tyto inzeráty...

Prodám ZOOM R-24/200M Recorder
( / Zvuková technika)

Prodám ZOOM R-24/200M Recorder
23.01.2015

Svatební DJ
( / Hudebníci a skupiny)

Svatební DJ
03.12.2015

Prodám MIDI
( / Ostatní)

noimage
14.11.2016

2x Eminence Beta 15A
( / Kytary a baskytary)

2x Eminence Beta 15A
13.02.2018

Dva profi scany DE Charouz
( / Světelná technika)

Dva profi scany DE Charouz
10.03.2016

Koupím TC-HELICON Voicelive PLAY
( / Zvuková technika)

Koupím TC-HELICON Voicelive PLAY
27.11.2014